Політика конфіденційності

Дана політика конфіденційності визначає правила використання персональної інформації, яка передається користувачами при відвідуванні веб-сайту цифрової сучасної стоматології TEFI (ТОВ «Медичний центр «ТЕФІ»).

Адреса сайту — https://teficlinic.com/

Місцезнаходження компанії і контакти представлені на сторінці Контакти.

Персональна інформація

Персональна інформація збирається з метою забезпечення реалізації відносин у сфері обслуговування та охорони здоров’я, зокрема в сфері профілактики та лікування.

Персональні дані

Для забезпечення доступу до сервісів веб-сайту (онлайн-консультації, онлайн-запис, відгуки про клініку та лікаря), користувач може самостійно надавати наступні персональні дані:

  • ім’я;
  • телефон;
  • електронна пошта.

Крім того, автоматично зберігаються:

  • IP-адреса;
  • дані тимчасових cookie-файлів.

Для чого використовується інформація про користувача.

Ім’я, яке вказується в формі, необхідно для особистого звернення, електронна пошта – для відправки повідомлень, а телефон – для надання консультацій та погодження часу відвідування клініки користувачем з метою діагностіки та лікування.

Під час заповнення форм на веб-сайті з вказуванням персональних даних, користувач висловлює добровільну згоду з цією Політикою конфіденційності. В разі незгоди з умовами цієї Політики конфіденційності, користувач не може продовжити використання сервісів веб-сайту.

Передача персональної інформації

Адміністрація веб-сайту не розголошує і не передає персональні дані користувачів третім особам без згоди їхнього власника. Дані можуть бути відкриті у випадках, передбачених діючим законодавством.

Адміністрація веб-сайту вживає всі заходи для захисту даних користувачів від несанкціонованого доступу.

Оновлення політики конфіденційності публікуються на даній сторінці.